Fakro Lmk Eko Metal Çatı Merdivenleri ; LMK metal modeli farklı çatı merdiveni, beyaz bir kapak ve kırmızı emniyet küpeştesi ile donatılmıştır. Avrupa'da ( Almanya ve Polonya ) ithal ettiğimiz birinci kalite ürün niteliğinde olan tavan arası çatı merdivenleri son teknoloji ürün ve uygulamalarımız arasındadır. Fakro lmk metal çatı merdivenleri, Profesyonel metal Katlanır çatı çıkış merdivenidir.

Metal Katlanır Çatı Merdiveni ; Lmk Çatı Merdiveni En Üstün Kalite 'de Katlama Sistemi, 3 parça Katlanabilir Özelliğine Sahip'dir. Müşterilerimizin İsteklerine Hitap Eden Fakro, Her zaman Yenilikçi Fikirlere Açıktır.
Lmk Merdiven Isı Yalıtımı ; Kenarları ve her iki tarafı izoleli, a-değeri sınıf 4'e uygun sandwich kapak ile standart olarak üretilmektedir. Çamdan yanaklar (21 x 83mm), çam/kayından kaymaz profilli basamaklar (80 x 360mm).
Lmk Kasa Yapısı; Çamdan yanaklar (21 x 83mm), çam/kayından kaymaz profilli basamaklar (80 x 360mm).
Lmk Donanım Özeliği ; Korkuluk merdivenin üst sağ tarafına yerleştirilmiştir. Açma çubuğu. Kolay montajlı beyaz kenar pervazları. Merdiven ayaklarında koruma plastikleri. 6 adet mesafe ayarlama vidalı montaj kiti. Montaj, kullanım ve bakım talimatnameleri mevcuttur.

 

Fakro Lmk Metal  Fiyatları Birim Tutarları
2.85 Yükseklik 1.050,00 TL + K.d.v
3.05 Yüksekliği 1.300,00 TL + K.d.v
Montaj Ücreti 400,00 TL + K.d.v
Karot Kesim Yer Açma Ücreti 500,00 TL + K.d.v
Teknik özellikler: LMK EKO
maksimum yükleme: 200 kg
ısı iletim katsayısı: 1,1 W / m 2 K
yalıtım kalınlığı: 3 cm
kapak kalınlığı: 3,6 cm

Metal Çatı MerdiveniEko Metal Katlanır Çatı Merdiveni Ölçüleri ve FiyatlarıMetal Katlanır Çatı Merdiveni Modelleri ve FiyatlarıiMetal Tavan arası portatif çatı merdivenleri

Çatı Merdivenleri Stil Ayaklar Stil Ayaklar
Çatı Merdivenleri Beyaz Kapak Beyaz Kapak
Çatı Merdivenleri Çevre Zarflaması Çevre Zarflaması
Çatı Merdivenleri Kaymaz Basamaklar Kaymaz Basamaklar
Çatı Merdivenleri Destek Tutma Kolu Destek Tutma Kolu
Çatı Merdivenleri Ek Aksesuarlar Yükleme İmkanı Ek Aksesuarlar Yükleme İmkanı
Çatı Merdivenleri Tamamen Monte Edilmiş Kurulum İçin Hazır Tamamen Monte Edilmiş Kurulum İçin Hazır
Çatı Merdivenleri 3 Yıl Garanti 3 Yıl Garanti

Metal Çatı Merdiveni, çatı katlarına rahat ve güvenli bir şekilde ulaşabilmeyi sağlar. Montajı sonrasında katlanabilir yapısı sayesinde yerden kazanç sağlamaktadır.Metal çatı merdivenleri, beyaz bir kapak ve kırmızı emniyet küpeştesi ile donatılmıştır. Fakro metal çatı merdivenlerimiz en yüksek konforu sağlar ve aynı zamanda yükleme işlemi, oda yüksekliği, çatı merdiven uzunluğu düzenlemesini kolaylaştırmak için tasarlanmış bir konfort metal çatı merdivenidir.

Önemli Not: Ölçü alırken, zemin'den tavan yüksekliği ( avize asılan yer ) dikey bir şekil'de alınması gerekiyor. (240cm ile 280cm ölçülerinizde) 2.80cm yüksekliğinde metal katlanır çatı merdivenleri almanız gerekiyor, (2.85cm ile 3.05 cm ölçülerinizde ise) 3.05 cm yüksekliğine sahip metal çatı merdiven modellerimiz'den almanız gerekiyor. Tavan arasındaki boşluk ölçüleri Tavan daki boşluk ölçülerini ( en x boy ) ölçerek aşağıdaki ölçülerimize uyan en yakın ölçü'yü seçerek siparişinizi verebilirsiniz. ( Tüm ürünler stoklarımızda mevcuttur. )

Fakro lmk Eko Metal Merdiven Ölçüleri

Çatı Merdivenlerimiz'de Firmamız tarafından uygulanan ve ürün satışı yapılan merdivenlerin hepsinde 5 Yıl uygulama 5 Yıl Ürün Garantisi vardır.

Metal Katlanır Çatı merdivenleri , Sadece 4 kolay hareketle sizi yormadan açılan katlanabilir tavan arası çatı çıkış merdivenleri ile size pratik ve zahmetsiz kullanım imkanı sunuyoruz.

Metal Katlanır Tavan Arası Çatı Çıkış Merdiven Montaj ve Ürün Fiyatları.

 Ürün Adı  Yükseklik Ürün Fiyatı Montaj Fiyatı
Ahşap Metal Katlanır Merdiven 2.85 cm 750 TL + KDV 250 TL
Eko Metal Katlanır Merdiven 2.85 cm 1.050 TL + KDV 400 TL
Eko Metal Katlanır Merdiven 3.05 cm 1.300 TL + KDV 400 TL
LML Lüx Metal Katlanır Merdiven 2.85 cm 1.650 TL + KDV 500 TL
LML Lüx Metal Katlanır Merdiven 3.05 cm 1.950 TL + KDV 500 TL
Teleskopik Çatı Merdiveni 2.45 cm 1.450 TL + KDV 400 TL
Teleskopik Çatı Merdiveni 2.95 cm 1.650 TL + KDV 400 TL

Metal Katlanır Merdiven Ölçüleri Metal Çatı Merdivenleri Fiyatları Fakro Metal Katlanır MerdivenFakro Metal Çatı Merdivenleri Ölçüleri

Metal Katlanır Çatı merdivenleri Tavan Arası Portatif Çatı çıkış merdivenleri