Fakro Lwk Ahşap Çatı Merdivenleri ; LWK ahşap modeli farklı çatı merdiveni, beyaz bir kapak ve kırmızı emniyet küpeştesi ile donatılmıştır. Avrupa'da ( Almanya ve Polonya ) ithal ettiğimiz birinci kalite ürün niteliğinde olan tavan arası çatı merdivenleri son teknoloji ürün ve uygulamalarımız arasındadır. Fakro lmk ahşap çatı merdivenleri, Profesyonel ahşap Katlanır çatı çıkış merdivenidir.

Ahşap Katlanır Çatı Merdiveni ; Lwk Çatı Merdiveni En Üstün Kalite 'de Katlama Sistemi, 3 veya 4 Katlanabilir Özelliğine Sahip'dir. Müşterilerimizin İsteklerine Hitap Eden Fakro, Her zaman Yenilikçi Fikirlere Açıktır.
Lwk Merdiven Isı Yalıtımı ; Kenarları ve her iki tarafı izoleli, a-değeri sınıf 4'e uygun sandwich kapak ile standart olarak üretilmektedir. Çamdan yanaklar (21 x 83mm), çam/kayından kaymaz profilli basamaklar (80 x 360mm).
Lwk Kasa Yapısı; Çamdan yanaklar (21 x 83mm), çam/kayından kaymaz profilli basamaklar (80 x 360mm).
Lwk Donanım Özeliği ; Korkuluk merdivenin üst sağ tarafına yerleştirilmiştir. Açma çubuğu. Kolay montajlı beyaz kenar pervazları. Merdiven ayaklarında koruma plastikleri. 6 adet mesafe ayarlama vidalı montaj kiti. Montaj, kullanım ve bakım talimatnameleri mevcuttur.

Fakro Lwk Komfort  Fiyatları Birim Tutarları
3 Katlamalı Birim Fiyatı  750,00 TL + K.d.v
4 Katlamalı Birim Fiyatı 850,00 TL + K.d.v
Montaj Ücreti 250,00 TL + K.d.v
Karot Kesim Yer Açma Ücreti 400,00 TL + K.d.v
Teknik Özellikler: LWK
İzin verilen yükleme 160 kg
ısı iletim katsayısı U: 1,1 W / m 2 K
yalıtım kalınlığı: 3 cm
kapak kalınlığı: 3,6 cm

Ahşap Çatı Merdiveni, Tavan arası Çatı çıkış merdivenleri, portatif çatı merdiven modelleriAhşap Katlanır Çatı Merdiven ölçüleriAhşap Katlanır Çatı Merdiveni, Ahşap çatı merdiven fiyatı, çatı merdiveni istanbul, ahşap çatı merdivenleri, ahşap çatı merdiven montajı, ahşap çatı merdiven sistemler, ahşap çatı merdiven fabrikası, ahşap çatı merdiven firmasıAhşap Katlanır Çatı MerdiveniAhşap Katlanır Çatı MerdiveniAhşap Katlanır Merdiven Modelleri

Çatı Merdivenleri Stil Ayakları Stil Ayaklar
Çatı Merdivenleri Beyaz Kapak Beyaz Kapak
Çatı Merdivenleri Üç Contalar Üç Contalar
Çatı Merdivenleri Kaymaz Basamaklar Kaymaz Basamaklar
Çatı Merdivenleri Destek Tutma Kolu Destek Tutma Kolu
Çatı Merdivenleri Kolay Kurulum Kolay Kurulum
Çatı Merdivenleri Ek Aksesuarlar Yükleme İmkanı Ek Aksesuarlar Yükleme İmkanı
Çatı Merdivenleri Tamamen Monte Edilmiş Hızlı Kurulum İçin Hazır Tamamen Monte Edilmiş Hızlı Kurulum İçin Hazır
Çatı Merdivenleri 3 Yıl Garanti 3 Yıl Garanti.

Ahşap Çatı Merdiveni , çatı katlarına rahat ve güvenli bir şekilde ulaşabilmeyi sağlar. Montajı sonrasında katlanabilir yapısı sayesinde yerden kazanç sağlamaktadır.Ahşap çatı merdivenleri, beyaz bir kapak ve kırmızı emniyet küpeştesi ile donatılmıştır. Fakro ahşap çatı merdivenlerimiz en yüksek konforu sağlar ve aynı zamanda yükleme işlemi, oda yüksekliği, çatı merdiven uzunluğu düzenlemesini kolaylaştırmak için tasarlanmış bir konfort ahşap çatı merdivenidir.

Önemli Not: Ölçü alırken, zemin'den tavan yüksekliği ( avize asılan yer ) dikey bir şekil'de alınması gerekiyor. (240cm ile 280cm ölçülerinizde) 2.80cm yüksekliğinde ahşap katlanır çatı merdivenleri almanız gerekiyor, (2.85cm ile 3.05 cm ölçülerinizde ise) 3.05 cm yüksekliğine sahip ahşap çatı merdiven modellerimiz'den almanız gerekiyor. Tavan arasındaki boşluk ölçüleri Tavan daki boşluk ölçülerini ( en x boy ) ölçerek aşağıdaki ölçülerimize uyan en yakın ölçü'yü seçerek siparişinizi verebilirsiniz. ( Tüm ürünler stoklarımızda mevcuttur. )

Ahşap Çatı Merdiven Ölçüleri

 

Çatı Merdivenlerimiz'de Firmamız tarafından uygulanan ve ürün satışı yapılan merdivenlerin hepsinde 5 Yıl uygulama 5 Yıl Ürün Garantisi vardır.

 Ahşap Katlanır Çatı merdivenleri , Sadece 4 kolay hareketle sizi yormadan açılan katlanabilir tavan arası çatı çıkış merdivenleri ile size pratik ve zahmetsiz kullanım imkanı sunuyoruz.

 Ürün Adı  Yükseklik Ürün Fiyatı Montaj Fiyatı
Ahşap Metal Katlanır Merdiven 2.85 cm 750 TL + KDV 250 TL
Eko Metal Katlanır Merdiven 2.85 cm 1.050 TL + KDV 400 TL
Eko Metal Katlanır Merdiven 3.05 cm 1.300 TL + KDV 400 TL
LML Lüx Metal Katlanır Merdiven 2.85 cm 1.650 TL + KDV 500 TL
LML Lüx Metal Katlanır Merdiven 3.05 cm 1.950 TL + KDV 500 TL
Teleskopik Çatı Merdiveni 2.45 cm 1.450 TL + KDV 400 TL
Teleskopik Çatı Merdiveni 2.95 cm 1.650 TL + KDV 400 TL

Ahşap Çatı Merdiveni, Tavan arası Çatı çıkış merdivenleri, portatif çatı merdiven modelleriAhşap Çatı Merdiveni, Tavan arası Çatı çıkış merdivenleri, portatif çatı merdiven modelleri Ahşap Çatı Merdiveni, Tavan arası Çatı çıkış merdivenleri, portatif çatı merdiven modelleriAhşap Çatı Merdiveni, Tavan arası Çatı çıkış merdivenleri, portatif çatı merdiven modelleri

Ahşap Katlanır Çatı merdivenleri Tavan Arası Portatif Çatı çıkış merdivenleri